Procedūras ķermenim

Salonā pieejamās procedūrās tiek apvienotas inovatīvo un nanotehnoloģiju radīto produktu sniegtās iespējas, lai sadarbībā ar klientiem sasniegtu teicamu rezultātu, apvienojot relaksāciju un drošu ādas problēmu risinājumu.

Notievēšana, celulīta ārstēšana, 50Eur

Ietīšana notievēšanas dubļos – procedūra notievēšanai, celulīta ārstēšanai ar SO-YA

Apraksts: Relaksējoša, ķermeņa apjomu samazinoša procedūra tauku šķelšanai. Dubļi satur augu ekstraktu maisījumu asins cirkulācijas uzlabošanai un tauku slāņa samazināšanai. Piemīt attīroša, atsvaidzinoša un mitrinoša iedarbība.

Ķermeņa pīlings ar sasmalcinātu olīvu sēklām, koncentrāts problēmzonai, problēmzonas ietīšana dubļos, problēmzonas masāža ar sojas eļļu + ēteriskā eļļa, krēms).

Ilgums: 1h 20 min

Notievēšana, celulīta ārstēšana, 60Eur

Problēmzonas ietīšana Bande de Crepe pārsējos notievēšanai SO-YA

Apraksts: Procedūra notievēšanai ar pārsējiem, kuri bagātināti ar notievēšanu veicinošu fitokompleksu. Augu izcelsmes vielas darbojas līdzīgi estrogēniem un paātrina tauku sadedzināšanu. Šī formula tika radīta, lai ārstētu celulītu, pateicoties citu augu ekstraktu drenāžas efektam, ādu savelkošai un stimulējošai iedarbībai. Attīra un atsvaidzina ādu.

Procedūra ar ādu nostiprinošiem vai notievēšanas pārsējiem (aukstā ietīšana), ķermeņa pīlings, masāža problēmzonai, krēms

Ilgums: 1h 10 min

Notievēšana, celulīta ārstēšana, 55Eur

Ietīšanas procedūra ar BIO dubļiem notievēšanai

Apraksts: Organic Experience ķermeņa kopšanas līnija ir radīta tiem, kas vēlas izbaudīt dabīgo kosmētiku un sasniegt redzamus rezultātus. Visi šīs līnijas produkti ir saderīgi ar ādu un videi draudzīgi, un satur dabiskas izejvielas un organiskus ekstraktus.

Profesionāla ķermeņa kontūras veidošanas procedūra ar drenāžas un remineralizējošu iedarbība. Dubļus var izmantot celulīta ārstēšanai vai tauku slāņa samazināšanai. Satur organiskus augu ekstraktus ar notievēšanas un lipolītisko iedarbību.

Niedru cukura ķermeņa pīlings, intensīvas iedarbības koncentrāts problēmzonām, masāža un ietīšana Bio dubļos, krēms problēmzonā

Ilgums: 1h 20 min

Celulīta ārstēšana, 55Eur

Augšstilbu un dibena ietīšanas procedūra apjoma mazināšanai ar BIO dubļiem

Apraksts: Organic Experience ķermeņa kopšanas līnija ir radīta tiem, kas vēlas izbaudīt dabīgo kosmētiku un sasniegt redzamus rezultātus. Visi šīs līnijas produkti ir saderīgi ar ādu un videi draudzīgi, un satur dabiskas izejvielas un organiskus ekstraktus.

Profesionāla ķermeņa kontūras veidošanas procedūra augšstilbiem un dibenam ar drenāžas un remineralizējošu iedarbība. Dubļus var izmantot celulīta ārstēšanai vai tauku slāņa samazināšanai. Satur organiskus augu ekstraktus ar notievēšanas un lipolītisko iedarbību.

Niedru cukura ķermeņa pīlings, intensīvas iedarbības koncentrāts, masāža kājām un dibenam ar bio dubļiem, ietīšana bio dubļos, krēms problēmzonām.

Ilgums: 1h 10 min

Skulpturējošas, ādu stiprinošas procedūras, 50-70Eur

Procedūra notievēšanai un ādas stiprināšanai ar sojas pārslu alginātu masku

Apraksts: Soja (Glycine soja) ir sens ķīniešu pākšaugs. Senos laikos, Āzijā šo augu uzskatīja par Dieva dāvanu cilvēcei auga terapeitisko īpašību dēļ. Sojas izoflavoni līdzsvaro hormonālo līmeni ādā, jo tie aizvieto estrogēnus. Novecošanas procesā katra sieviete zaudē estrogēnus, tāpēc āda zaudē elastību un tvirtumu, uzkrājas tauki un lieks šķidrums. Izoflavoni stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo ādas toni, tvirtumu un elastību. Šīs sastāvdaļas aktivizē lipīdu sadalījumu tauku šūnās taukaudos. Tos var izmantot ideālā silueta veidošanai un celulīta samazināšanai.

Relaksējoša, ādu stiprinoša procedūra ar masku problēmzonām. Profesionālā algināta maska ar sojas pārslām un augu ekstraktiem: zirgkastaņa, pelašķu, apiņu. Atstāj patīkamu komforta sajūtu un redzami uzlabo ādas elastību un tvirtumu. Veicina mikrocirkulāciju un palīdz izvadīt lieko šķidrumu. Sojas sēklu ekstrakts paātrina tauku sadedzināšanu un stiprina ādu.

(ķermeņa pīlings, koncentrāts, maska problēmzonai ar sojas pārslām, masāža problēmzonai, krēms)

Ilgums: 1h 10min

Kājas 50 EUR

Kājas+Vēders 70 EUR

Skulpturējošas, ādu stiprinošas procedūras, 55Eur

Problēmzonas ietīšana Bande de Crepe pārsējos ādas nostiprināšanai

Apraksts: Ādu stiprinoša procedūra problēmzonām ar pārsējiem, kuri bagātināti ar fitokompleksu. Sojas izoflavoni līdzsvaro hormonālo līmeni ādā, jo tie aizvieto estrogēnus. Novecošanas procesā katra sieviete zaudē estrogēnus, tāpēc āda zaudē elastību un tvirtumu, uzkrājas tauki un lieks šķidrums. Izoflavoni stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabo ādas toni, tvirtumu un elastību.

Procedūra ar ādu nostiprinošiem vai notievēšanas pārsējiem (aukstā ietīšana) , ķermeņa pīlings, masāža problēmzonai, krēms.

Ilgums: 1 h 10min

Relaksējošaas procedūras, 50Eur

Pilna ķermeņa masāža ar notievēšanas dubļiem

Apraksts:Pilna ķermeņa SPA procedūra ar notievēšanas, anticelulīta, ādu pabarojošu iedarbību.

Pateicoties organiskas izcelsmes dubļiem, kuri bagātināti ar asinsriti uzlabojošām vielām tiek aizvadīts liekais

šķidrums un uzlaboti vielmaiņas procesi, kas palīdz šķelt tauku šūnas.

Procedūrā ietilpst:Ķermeņa pīlings,pilna ķermeņa masāža pa notievēšanu veicinošiem dubļiem,ietīšana dubļos,notievēšanu veicinošs krēms.

Ilgums 1h 40 min

Ķermeņa masāža

Relaksējoša ķermeņa masāža