Procedūras topošajām māmiņām

Pilna ķermeņa masāža grūtniecēm, 50 EUR

Apraksts: Individuāli grūtniecības trimestrim piemērota pilna ķermeņas masāža, veikta īpašā tehnikā ar ēterisko eļļu kompozīcijām  – relaksējošam vai uzmundrinošam rezultātam. Procedūras laikā atslabināsim muguras muskuļus un veiksim drenējošu kāju masāžu.

Ilgums: 60 min

Muguras masāža, 30 EUR

Apraksts: Brīnišķīga, individuāli grūtniecības trimestrim piemērota masāža mugurai, kas uzlabo asinsriti un limfas atteci, atslābina muskuļus, uzlabo ādas struktūru.

Ilgums: 40 min

Galvas, kakla un plecu masāža, 27 EUR

Apraksts: Sasprindzinājumu mazinoša galvas, kakla un plecu masāža.

Ilgums: 30 min

Kāju masāža, 27 EUR

Apraksts: Drenējoša, atsvaidzinoša procedūra kājām, kas palīdzēs atbrīvoties no tūskas, noguruma un smaguma sajūtām kājās. Procedūras laikā veiksim maigu kāju skrubi, manuālo drenāžu un pēc klientes vēlēšanās, veiksim kāju ietīšanu atvēsinošā losjonā ar melleņu ekstraktu.

Ilgums: 30 min

Sejas procedūra - Dzirkstošais Vitamīnu spēks – mirdzums, enerģija, vitalitāte, 45 EUR

Apraksts:

Atdzīvinoša, kopjoša procedūra nogurušai un pelēcīgai ādai, kuras laikā āda var smelties spēku vitamīnu avotā. Procedūrā izmantotās Skin Clinic kosmētikas sastāvā esošie vitamīni, kombinācijā ar spēcīgām dabīgo augu eļļām un ekstraktiem, piešķir produktiem spēku cīņai ar brīvajiem radikāļiem un novecošanās procesu.

Procedūra atsvaidzina, piešķir starojumu, atjauno  un izlīdzina ādu.
Procedurā ietilpst – attīrīšana,C vitamīna pīlings,klasiskā masāža, aktīvā c vitamīna ampula, krēma uzklāšana.  Piemērota nogurušai, pelēcīgai, nobriedušai sejas ādai.

Ilgums: 60 min

Sejas procedūra - Zaļais detox – attīrīšana, detox, svaigums, 45 EUR

Apraksts:

Attīroša un svaiga procedūra, kas ļaus limfai un asinsritei plūst kā sulām pavasara bērzā, paņemt līdzi tūsku un uzkrāto piesārņojumu. Procedūras laikā tiks veikts pīlings,  limfodrenāžas masāža, uzklāta zaļo vai balto mālu maska, atsvaidzinošs serums un piemērots krēms.

Procedūra dziļi attīra, nomierina, regulē sebuma izdalīšanos, noņem tūsku un atjauno dabīgos procesus ādā.
Procedūrā ietilpst – attīrīšana, pīlings, limfodrenāžas masāža, aktīvais serums, krēma uzklāšana. Piemērota visiem ādas tipiem, īpaši kombinētai ādai.

Ilgums: 60 min

Sejas procedūra - Maigās rūpes (jutīgai ādai) – nomierināšana, maigums, aizsardzība, 45 EUR

Apraksts:

Viegla, kopjoša procedūra jutīgai ādai, kuras laikā āda saņem vislabāko – mitrināšanu, maigumu, aizsardzību. Pīlings ar smalku bambusa pulveri maigi, bet pietiekami dziļi  attīra ādu, aktivizējot tai skābekļa piekļuvi. Augu komponentu sinerģija šajā Alchemie Experience līnijā ir īpaši piemērota jutīgai, bet prasīgai ādai.

Procedūra dziļi mitrina, nomierina, mīkstina un aizsargā ādu.
Procedūrā ietilpst – attīrīšana, maigs pīlings, franču plastiskā vibrācijas masāža, krēma uzklāšana. Piemērota visiem ādas tipiem, īpaši jutīgai, reaktīvai ādai.

Ilgums: 60 min

Sejas procedūra - Lux ar Bio Lux - aparātprocedūra sejai, ādas bioloģisko procesu aktivizēšana, 60 EUR

Apraksts:

Monohromātiska infrasarkanā gaisma veic ādas bioloģisko stimulāciju, iedarbojoties uz šūnu spēkstaciju – mitohondrijiem.  Bio Lux uzlabo šūnu vielmaiņas procesus un limfas atteci kā rezultātā uzlabojas sejas ādas stāvoklis.

Procedūra paredzēta anti-age terapijai, mitrināšanai, grumbu dziļuma mazināšanai, liftingam, tūskas mazināšanai, krunciņu mazināšanai ap acīm, vispārējai ādas reģenerācijai un sejas kontūras nostiprināšanai. Pēc procedūras vērojams tūlītējs ādas tekstūras un toņa uzlabojums, tā kļūst tvirta un mirdzoša.
Procedūrā ietilpst – attīrīšana, BioLux limfas atvēršana, nepieciešamo kosmētisko līdzekļu uzklāšana, manipulācija ar BioLux izvēlēto programmu, krēma uzklāšana. Piemērota visiem sejas stāvokļiem un tipiem. Var veikt grūtniecības laikā.

Ilgums: 75 min