Procedūras topošajām māmiņām

Sejas procedūra atbilstoši ādas tipam, 37 EUR

Apraksts: Procedūra ir paredzēta sausai, jutīgai vai taukainai ādai. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, procedūras laikā tiek izmantoti kosmētiskie līdzekļi atbilstoši ādas tipam un stāvoklim.

Procedūrā ietilpst: Pīlings, kosmētiskā masāža, sejas maska, barojoša vai mitrinoša krēma uzklāšana

Ilgums: 55 min

Mitrinoša sejas procedūra, 37 EUR

Apraksts: Šīs procedūras laikā āda tiek intensīvi mitrināta. Āda, kurā ir optimāls mitruma līmenis labi izskatās un ir aizsargāta. Tā spēj pretoties stresam, nogurumam. Pēc procedūras āda ir veselīga un starojoša.

Procedūrā ietilpst: Pīlings, kosmētiskā masāža, mitrinoša sejas maska, serums, acu krēma uzklāšana, mitrinoša krēma uzklāšana.

Ilgums: 55 min

Atjaunojoša un pretstresa procedūra sejai, 37 EUR

Apraksts: Sejas procedūra ādas atjaunošanai un atbrīvošanai no stresa. Procedūras laikā ādu efektīvi mitrina un tonizē. Sejas āda tiek relaksēta, kā rezultātā tiek veicināta iekšējā harmonija, koncentrācija.

Procedūrā ietilpst: Pīlings, kosmētiskā masāža, atjaunojošs koncentrāts, mitrinoša krēma uzklāšana

Ilgums: 55 min

Grūtnieču masāža, 45 EUR

Apraksts: Topošās māmiņas tiek lutinātas ar masāžu, koncentrējoties uz tām ķermeņa zonām, kur tiek izjusts sasprindzinājums. Šī masāža ir relaksējoša, tā tiek pielāgota katras māmiņas individuālajām vajadzībām. Masāžas laikā tiek atbrīvota ķermeņa muskulatūra, lai novērstu spazmas. Masāža novērš bezmiegu, uzlabo miega kvalitāti, samazina stresu, nostiprina imunitāti un organisma pretestības spējas pret dažādiem vīrusiem. Izejot masāžas kursu, samazinās hroniskais nogurums, tiek nodrošināts enerģijas pieplūdums un labāka skābekļa cirkulācija organismā. Masāžu kurss nodrošina možu garastāvokli un izturību visu grūtniecības laiku.
Šī terapija, kas pateicoties pieskārienu spēkam, vieno māti ar bērnu un liek viņu sirdīm pukstēt vienā ritmā. Jaunā māmiņa var pilnībā koncentrēties masāžai!

Indikācijas:

  • depresija
  • muguras, jostas daļas, kāju sāpes
  • kāju pietūkums
  • sasprindzinājums
  • bezmiegs
  • galvassāpes, migrēna

Ilgums: 50 min

Pilna ķermeņa + sejas masāža, 65 EUR

Apraksts: Ķermeņa kopšanas rituāls nomierinās Jūsu prātu un ķermeni. Procedūra sevī ietver visa ķermeņa pīlingu un relaksējošu masāžu ar ķermeņa krēmu vai eļļu, padarot ādu maigu un gludu. Lieliski mitrina un baro ādu, atjauno audus.

Procedūrā ietilpst: Pīlings, kosmētiskā ķermeņa masāža, kosmētiskā sejas masāža, mitrinoša sejas maska, mitrinoša krēma uzklāšana

Ilgums: 1h 30 min